Çağrı Merkezi
0542 454 11 12
Çalışma Saatlerimiz
Her Gün: 07:00 - 23:00
Isparta Evden Eve Taşımacılık Isparta Evden Eve - Cengiz Nakliyat

Isparta Evden Eve Taşımacılık

Isparta Evden Eve Taşımacılık

Evini taşıyanlar için bu durum bazen çok sıkıcı bir hale dönüşebilir. Bunun sebebi elbette hem eşyalarıma bir şey olacak mı kaygısı hem de nakliyat işleminin ne kadar sorunsuz geçeceğidir. Bu yüzden insanlar ister istemez bir sıkıntıya kapılırlar. Biz işimizi yaparken müşterilerimizin hiçbir şekilde olumsuz düşünmemelerini sağlıyoruz. Isparta evden eve taşımacılık hizmeti verirken amacımız müşterilerimizin bu sıkıntıları yaşamamaları ve böyle bir düşünceye kapılmamaları. Isparta Cengiz Nakliyat olarak işimizi layıkıyla yapıyor ve müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Ofis Nakliyat

Her ne kadar Isparta evden eve taşımacılık desek de aslında hizmetimiz sadece Isparta ile sınırlı değil. Aynı zamanda Burdur ve Burdur’un ilçeleri için de hizmet vermekteyiz. İster evden eve nakliyat ister ofis nakliyat isterseniz de fuar eşyalarınızı taşımak için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Uzman personelimiz sizi ziyarete gelerek eşyalarınızı ve taşınacağınız yerin durumunu kontrol ederek bir ekspertiz raporu çıkaracaktır. Bu raporda eşyalarınızın nasıl yükleneceği, eşyalarınızın sığabileceği ebatlarda araçlar, nakliyatın hangi güzergâh kullanılarak yapılacağı ve yükleme ve boşaltma işleminin asansör yapılıp yapılamayacağı konuları olacaktır.

Bilindiği gibi bazı konut ve işyerlerine asansörlü yükleme ve boşaltma işlemi yapmak mümkün olmamaktadır. Bunun sebebi asansörün kurulması için gerekli alan olmaması ve evin ya da ofisin kapı ve pencerelerinin eşyaların girmesi için ufak olması söylenebilir. Böyle durumlarda uygun koşullar dahilinde en iyi karar verilecektir