Çağrı Merkezi
0542 454 11 12
Çalışma Saatlerimiz
Her Gün: 07:00 - 23:00
Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır? Isparta Evden Eve - Cengiz Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat işlemi çok ciddi bir durumdur. Koca bir evin ya da ofisin küçük büyük bütün eşyalarının kaybolmadan, kırılmadan ya da başka türlü hasarlar almadan taşınması gerekmektedir. Isparta Cengiz Nakliyat olarak biz bu işin son derece bilincindeyiz. Evden eve nasıl nakliyat yapılır şeklinde sorulan bir sorunun cevabını size kendi nakliyat işlemlerimizden örnek vererek anlatabiliriz.

Evden eve nakliyat işlemi ilk başta Isparta Cengiz Nakliyat personelinin taşınacak eşyalar ve mekân üzerinde ekspertiz yapması ile başlar. Ekspertiz yapmadan nakliyat işine direkt olarak başlamak isteyen firmalar genellikle zamandan tasarruf edip kısa zaman içinde fazla nakliyat yapmak için böyle bir yöntem kullanırlar. Ancak aklında acele iş yapmak olan bir firmanın da eşyalara zarar vermesi kaçınılmazdır. Yaptığımız ekspertiz sonucunda ortaya bir plan çıkarılır ve bu plan dahilinde paketleme işlemine başlanır. Aynı zamanda size de ücret konusunda bilgilendirme yapılır.

Evin Konumu ve Fiziksel Yapısı Önemli

Paketlenen eşyalar dikkat bir şekilde evin bulunduğu konuma ve fiziksel yapısına göre asansörle binadan çıkartılır. Bazı eski binalarda eşyaları asansör ile binadan çıkarmak mümkün olmamaktadır. Böyle durumlarda ise yine kendi personelimizle eşyaları binadan çıkartmaktayız. Tüm paketleme ve yükleme işlemleri bittikten sonra yine ekspertiz aşamasında planlanan nakliye güzergahı takip edilerek evden eve nakliyat yapılır.

Yine ekspertiz işlemi önceden yapılan yeni evin konumuna ve fiziki durumuna göre asansör kurulup kurulmayacağı bilindiği için ona göre bir yol takip edilir. Isparta Cengiz Nakliyat, taşıma işleminin hemen her evresinde sizinle iletişim halinde olur. Personelimiz daha güvenli bir taşıma sağlamak için size taşınacak eşyalar hakkında sorular sorabilirler