Çağrı Merkezi
0542 454 11 12
Çalışma Saatlerimiz
Her Gün: 07:00 - 23:00
Eşya Depolama Isparta Evden Eve - Cengiz Nakliyat

Eşya Depolama

Eşya Depolama

DEPOLAMA
KURUMUMUZ PAKETLEMEK KONUSUNDA OLDUKCA DİKKATLİ VE ÖZENLİ OLARAK İŞLEM YAPMAKTADIR HER EŞYA NİTELİĞİNE GÖRE TEK TEK PAKETLENİR.AYRINTILAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. HER ZAMAN AKLINIZDA BULUNMASI GEREKEN KRİTERLERDEN ÖNCELİĞİ, EVDEN EVE NAKLİYAT KONUSUNDA KURUMSALLAŞMIŞ BİR FİRMA İLE ÇALIŞMANIZ OLMALIDIR. EĞER BİR FİRMA KURUMSAL OLMUŞ İSE, O FİRMA HEM KALİTELİ İŞLER ÇIKARTIYOR, HEM DE PROFESYONELLEŞMİŞTİR DEMEKTİR. KALİTENİN VE PROFESYONELLİĞİN OLDUĞU YERDE, EMİN OLABİLİRSİNİZ Kİ, TAŞIMACILIK HİZMETİ ÇOK DAHA İYİ OLACAKTIR. BU YÜZDEN İLK OLARAK BU KRİTERE ÖZEN GÖSTERMELİSİNİZ. SONRASINDA İSE, FİRMANIN ARAÇFİLOSU AKLINIZA GELMELİDİR. GENİŞ BİR ARAÇFİLOSUNA SAHİP OLAN FİRMALAR, TAŞIMACILIK HİZMETİNE ÖNEM VERİYOR DEMEKTİR. ARAÇLARIN ÖNEMİ NAKLİYAT KONUSUNDA ÇOK FAZLA BÜYÜKTÜR. ARAÇKONUSUNU MUTLAKA GÖZ ÖNÜNE ALMALISINIZ. AKSİ TAKTİRDE, TAŞIMACILIK HİZMETİNDEN OLUMSUZ YARARLANABİLİRSİNİZ DEMEKTİR.

PAKETLEME
BİZ ISPARTALILAR NAKLİYAT OLARAK İŞİMİZİ LAYIKIYLA YAPTIĞIMIZA İNANIYORUZ. MOBİLYALARINIZ UZMAN MOBİLYACILARIMIZ TARAFINDAN DEMONTE EDİLDİKTEN SONRA İŞİNİN EHLİ PAKETLEYİCİLERİMİZ TARAFINDAN BALONLU NAYLON İLE SARILIR, KOLİ BANDI İLE BANTLANIR VE SÜRTÜNME (DOLAYISIYLA AŞINMA, ÇİZİLME, BOYA DÖKÜNTÜSÜVB.) ORTADAN KALDIRILIR.

DIŞ YAPISI HASSAS OLAN BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, TELEVİZYON, TERMOSİFON, DOĞALGAZ SOBASI, ŞOHBEN GİBİ EŞYALAR KÜÇÜK DARBE ALSALAR DAHİ İZ VE EZİLME YAPARAK KÖTÜGÖRÜNTÜOLUŞTURMAKTADIRLAR. BU TİP EŞYALAR AMBALAJ BATTANİYESİ ADI VERİLEN KEÇE KUMAŞLARA SARILARAK DARBEDE ZARAR GÖRMESİ ENGELLENMİŞ OLUR.

MUTFAK EŞYALARINIZ İSTEK ÜZERİNE BAYAN PERSONEL TARAFINDAN TEK TEK KAĞITLARA SARILARAK KOLİLENİR, MUTFAK MALZEMESİ OLARAK İŞARETLENEN KOLİLER ARACIN EN SARSINTISIZ KISMI OLAN ÖN TARAFA İSTİFLENİR. EŞYALARINIZIN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE TAŞINMASINI İSTYORSANIZ TEK YAPMANIZ GEREKEN BİZİ ARAMAK.