Çağrı Merkezi
0542 454 11 12
Çalışma Saatlerimiz
Her Gün: 07:00 - 23:00
Eğirdir Depolama ve Paketleme Hizmeti Isparta Evden Eve - Cengiz Nakliyat

Eğirdir Depolama ve Paketleme Hizmeti

Eğirdir Depolama ve Paketleme Hizmeti

Nakliye işlemleri sırasında en önemli aşamalardan bir tanesi de paketleme hizmetidir. Isparta Cengiz Nakliyat olarak paketleme işlemlerinde de en az nakliye işlemleri kadar özenli çalışmaktayız. Eğirdir depolama ve paketleme hizmeti özverili bir şekilde ve eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde yapılmaktadır. Nakliye işlemleri sırasında karşılaşılan sorunların en büyükleri arasında ise taşıma sırasında paketlerin açılması gelmektedir. Paketlerin açılması yapılan paketleme işleminin de nasıl özensiz bir şekilde yapıldığının göstergesidir. Çoğu firma paketleme işlemi sırasında kullanılan malzemeleri minimum olarak kullanmaya özen gösterir. Bu durum paketlerin açılmasının en büyük sebeplerinden bir tanesidir.

Depolama Hizmeti

Isparta Cengiz Nakliyat olarak sadece taşıma hizmetleri değil bunun yanında depolama hizmetleri de sunmaktayız. Yeni taşındığınız evinize sığmayan ve koyacak yeriniz olmayan tüm eşyalarınızı Eğirdir depolama ve paketleme hizmeti ile saklamaktayız. Bu işlem için kendi depolarımızı kullanıyoruz ve eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafaza ediliyor. Dilerseniz istediğiniz zaman gelip eşyalarınızın bulunduğu kutuları görebilirsiniz.

Eğirdir depolama ve paketleme hizmeti ile ilgili olarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Paketleme sırasında eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için kullandığımız materyaller yanmaz ve dışarıdan gelecek olan darbelere karşı eşyalarınızı çizilme ve kırılmalardan koruyacak özelliklere sahip materyallerdir. Bununla birlikte bu materyallerin bize maliyetleri ne olursa olsun eşyalarınızın hiçbir tarafının açıkta kalmaması ve dışarıdan gelecek olan darbelere karşı sağlam bir şekilde paketleme yapılması en önemli önceliğimizdir