Çağrı Merkezi
0542 454 11 12
Çalışma Saatlerimiz
Her Gün: 07:00 - 23:00
Atabey Sigortalı Nakliyat Hizmeti Isparta Evden Eve - Cengiz Nakliyat

Atabey Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Atabey Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Günümüzde sigortasız nakliyat yapan nakliye firmaları hala bu sektörde hizmet etmeye devam ediyorlar. Müşterinin bu noktadaki en önemli görevi ise nakliyat hizmetini almadan önce eşya sigortalama konusunda firmayla görüşmek olacaktır. Atabey sigortalı nakliyat hizmeti sadece Isparta il sınırları içerisinde değil, Türkiye’nin her yerine büyük bir özveri ile Isparta Cengiz Nakliyat tarafından yapılmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık

Nakliye firması ile bir sigorta anlaşması yapmadan önce firmanın personelinin taşınacak eşyaları görmesi, taşıması önem arz eden eşyalar hakkında notlar alması ve eşyalar taşınırken kat edilecek güzergâh için de size bilgi vermesi oldukça önemli. Bu sayede sizde eşyalarınız ne şekilde taşınacağı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bununla birlikte ekspertiz işlemi yapılmadan size sunulan ücretlendirmeyi de kabul etmeyiniz. Atabey sigortalı nakliyat hizmeti sırasında da Isparta Cengiz Nakliyat personelleri sizi ziyaret ederek bir ekspertiz raporu hazırlayacaklardır. Bu sayede siz de nakliyat işleminin nasıl gerçekleştirileceği hakkında fikir sahibi olacaksınız.

Isparta Cengiz Nakliyat ile Türkiye’nin her yerine güvenli ve özverili bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Taşıma işlemi öncesindeki paketleme ve kutulama işlemleri de tarafımızdan dikkatli bir şekilde yapılmakta ve yine dikkatli bir şekilde paketlenen eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Atabey sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde dilediğiniz yerden dilediğiniz yere sorunsuz ve hızlı bir şekilde evinizi taşıyabilirsiniz. Nakliye işlemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi isterseniz bize telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz