Çağrı Merkezi
0542 454 11 12
Çalışma Saatlerimiz
Her Gün: 07:00 - 23:00
Şehir İçi Taşımacılık - Isparta Evden Eve - Cengiz Nakliyat

Şehir İçi Taşımacılık

Şehir İçi Taşımacılık

Eşya Taşımacılığı Fiyatları
Evden Eve Eşya Taşımacılığında nakliyat fiyatları müşterilerin kafasını karıştıran bir konudur. Nakliyat şirketlerinin fiyat verme kıstaslarına biraz bakmak gerekir. Aslında expertis ve keşif hizmetleri de fiyatı net olarak belirlemede araç olarak kullanılmaktadır. Nakliyat fiyatlarında en önemli dikkate alınması gereken konu işin ciddiyetidir aslında. Bu da müşterinin taşımacılıktan ne beklediğine bağlı olarak değişir. Ama olması gereken aslında şudur.Taşınacak eşyanın deforme olmaması, taşınmanın zamanında yapılması dolayısıyla müşterinin işini ve planını aksatmaması, olası kazalara karşı nakliyat firmasının sigortalı olması ve doğacak zarardan sorumlu olması çok önemlidir. Bunun bilincinde olmak lazım. Fiyatı belirleyen faktörler genel olarak şunlardır. Mesafe: Mesafenin uzak olması taşıma maliyetini arttıracağından nakliye fiyatını yükseltmektedir. Binadaki Kat Sayısı: Kat sayısı fazlalaştıkça işçi sayısı artacağından taşıma maliyeti artar. Eşyaların Cinsi: Eşyanın riskine göre (cam, seramik, gümüş vb.) gibi değeri çok fazla olan eşyada çok kaliteli ambalaj meteryali kullanmak gerekir. Kullanılacak ambalaj malzemesinin kalitesi değişeceğinden nakliyat fiyatları da değişmektedir. Siz değerli müşterilerimizin yukarıda belirtmiş olduğumuz hususların taşınma işlemleride faydalı olacağı kanaatindeyim.

Bulunmuş olduğunuz semtten başka bir yere evlerini taşımakta olan müşteriler genellikle kendi eşyalarını kendileri taşımak istemektedirler. Fakat yapmış oldukları taşıma işlemi oldukça tehlikeli bir durum arz etmektedir. Çünkü eşyaların nasıl taşınacağını bilmemelerin yanında hangi güvenlik önlemlerin alınacağı konusundan da herhangi bir bilgiye sahip değildirler. Bu yüzden evlerinizde bulunmakta olan eşyaları farklı bir bölgeye taşımak için mutlaka nakliyat firmalarıyla anlaşmalarınızı yapmak zorundasınız. Bizlerde müşterilerimize bu konular hakkında yardımcı olabilmek için vermiş olduğumuz hizmetlerimizi gün geçtikçe büyütmeye devam etmekteyiz. Firmamız olarak şehir içi nakliyat işlerinizi profesyonel uzman personellerimiz sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Şehir içi nakliyat taşımacılığı da diğer nakliyat işleri gibi özen gösteren olaylar arasında bulunmaktadır. Evlerini taşımak zorunda kalan kişilere yardımcı olmak için girmiş olduğumuz bu sektörde müşterilerimizden büyük bir ilgi alarak kısa süre içerisinde büyümeyi gerçekleştirebilmiş bulunmaktayız. Firmamızın kısa süre içerisinde lider konuma gelmesinin sebeplerinden bir tanesi ise müşterilerimize vermiş olduğumuz memnuniyet hizmetlerimiz olarak bilinmektedir. Çünkü disiplini uzman kadrolarımız sayesinde evlerinizdeki eşyalarınızı düzenli olacak şekilde taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Hiç kimseden herhangi bir yardım talebinden bulunmayarak kendimizi geliştirmiş olduğumuz bu sektörde daima lider sıralamalar arasında yer alacağımızdan herhangi bir şüphe bulunmamaktadır. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuzda şehir içi nakliyat ve diğer nakliyat işlerinizi ne kadar büyük bir ciddiyetle taşıdığımızı görebilmektesiniz.

  •